Ideální dovolená s dětmi. 8 bodů, které vám řeknou víc

Není nad společně strávený čas a zážitky, které vám nikdo nevezme, a budete na ně s úsměvem vzpomínat.

Dáme vám rady na cesty

Poznání = zábava

Cestování je dobrodružství, které má díky našim specialistům a průvodcům řád, a je pečlivě naplánováno tak, aby nikdy nenastala chvíle nudy. Program je vlastně dobrodružná hra. Vyhledáváme známé atrakce, filmové lokace, historické perličky a místa s příběhem. Máme připraveny deníky se zajímavými úkoly a drobné dárečky. Odměňujememotivujeme a přizpůsobujeme.

Parta kamarádů

Výhodou zájezdů pro rodiče a děti je jistota, že na zájezdu bude víc rodin s dětmi a o stejně staré kamarády tak nebude nouze. Spřízněnou cestovatelskou duši ale najdete i v podobně naladěných rodičích. Pořád však platí to, co u všech našich zájezdů. Aby se vám průvodce mohl plně věnovat, skupinka našich cestovatelů nečítá víc než dvacet osob.

Přátelské destinace

Bezpečí našich malých i velkých cestovatelů je priorita, na které si zakládáme. Nebezpečná bude v mnoha ohledech cesta za pokladem, která je součástí programu, ale jen v rámci zábavné hry. Vybíráme osvědčené a k dětem přátelské destinace, hotely i dopravce, kde je maximální bezpečí naprostou samozřejmostí.

Správný průvodce

Průvodcem zájezdů pro rodiče a děti nemůže být každý. A my to víme, proto vybíráme jen zkušené cestovatele, kteří to s dětmi umí, dokážou fakta podat zajímavým způsobem, mají v sobě velkou dávku hravosti i trpělivosti. Atrakce sami vyzkoušeli a mohou je doporučit. Nechybí jim nadšení ani znalosti.

Nejvhodnější doprava

Spolupracujeme pouze s renomovanými dopravci a naši řidiči mají za sebou léta praxe a tisíce kilometrů. Cestujeme-li letadlem, víme, jak děti na letišti zabavit. Cestujeme-li autobusem, počítáme s tím, že malí cestovatelé potřebují větší počet zastávek i kapku zábavy na palubě. Vyhýbáme se dlouhému čekání na MHD. Co nejméně dlouhých přesunů, co nejkratší prostoje.

Program dětem na míru

Zájezdy, kde se počítá s účastí dětí, jsme připravili tak, aby náročnost programu přesně odpovídala jejich věku a schopnostem. Proto se nemusíte bát, že by některou z aktivit nezvládly. Jsou naladěny na děti ve věku 7 až 12 let, ale užijí si je mladší i starší děti. Ovšem pozor – držet se programu není povinnost. Kdykoliv se můžete po domluvě s průvodcem vzdálit a část vynechat nebo si naopak výlet prodloužit.

Jídlo, které chutná

Vy víte nejlépe, co vaše děti mají rády a co ne. My vám poradíme, kam si na to zajít a ochutnat třeba i místní speciality, cukrovinky a jiné dobroty, které by dětem mohly zachutnat. Doporučíme podnik nebo i celé menu, ukážeme vám, kde nakoupit klasické potraviny a označíme místa, kterým se naopak s dětmi obloukem vyhnout. Jídla budou pestrá a přestávky na ně samozřejmostí.

Ubytování pro rodiny

Ubytujeme vás standardně ve dvou až třílůžkových pokojích v hotelech s nejméně třemi hvězdičkami a vlastní koupelnou a WC. Zázemí hotelu je vhodné pro rodiny s dětmi, ale věřte nám, že na konci dne děti zalehnou a budou vstřebávat sesbírané zážitky. Na rošťárny už nezbude energie.

https://www.radynacestu.cz/#33/?a_box=ppg25m9y