Exotika pro všechny za First nebo Last Minute cenu

Exotické zájezdy se stávají čím dál běžnější formou dovolené.

Podnebí Asie je, vzhledem k její velikosti, dost variabilní, při plánování dovolené je velice důležité najít si specifika počasí vámi vybrané země.

S programem All Inclusive můžete dovolenou pořídit i za rozumnou First nebo Last Minute cenu. Prodloužíte si tu krátké české léto a v zimě si na pláži prohřejete tělo. Stále častěji jsou exotické destinace využívané pro svatební obřady a líbánky.

Zamilované páry volí hlavně Maledivy, Omán, Mauricius, Kuba nebo ostrov Bora Bora.

Kdy a jak vybírat exotickou dovolenou

Při výběru exotické dovolené je potřeba počítat s proměnami počasí, a hlavně s obdobím dešťů. U každé země je klima odlišné a informace o počasí ve vybrané zemi a vašem termínu je nutné si dohledat.

Pokud si dovolenou pořídíte včas na First Minute, rozhodně ušetříte a budete mít mnoho na výběr.

Pozoruhodná Asie a poznávací zájezdy

Asie s krásnou přírodou, starobylými památkami a vynikající kuchyní je momentálně nejnavštěvovanější kontinent, co se týče exotické dovolené.

Oblíbené jsou především Bali, Thajsko, Vietnam, Srí Lanka a Maledivy.

Dovolená v Karibiku

Ostrovy Kuba, Bahamy, Dominikánská republika, Jamajka a Portorko, ale také menší Barbados a Martinik se těší přízně návštěvníků z celého světa. Kdo by si nechtěl se sklenkou rumu užít azurové moře, bílé pláže a dobrou náladu místních obyvatel.

Teploty tu neklesají pod dvacet stupňů, nejvyšší šplhají k 35 stupňům. Období dešťů tu bývá v podzimních měsících.

Kapverdy

Kapverdy se staly hitem pro odpočinek českých turistů, doba letu 6–7 hodin je příjemná a rázem se ocitnete v africkém ráji. Zdejší hotely na kilometrových plážích jsou na opravdu vysoké úrovni.

Průzračné moře, hory a sopečná souostroví vám zajistí dokonalý zážitek. Na své si tu určitě přijdou milovníci surfování a potápění.

Prohlédnout