Objevujte krásy přírody na skůtru. Nezapomeňte na …

Pneumatiky a další různé příslušenství, které je pojí s přezouváním a výměnou duší a pneumatik je to co najdete v této kategorii. V našem sortimentu najdete i další příslušenstvé, které je potřeba pro výměnu penumatik svépomocí. https://www.scooter-tuning.cz/

Především montpáky, šroubováky na ventilky nebo speciální mazadlo aby Vám guma na ráfek dobře odskočila.

přejít do e-shopu pro více informací

Motorové části

Zabýváte se tuningem scooteru? Milujete lepší vzhled a samozřejmě také vyšší výkonnost či lepší zvuk za jízdy? Sady válců náhrady jsou pro takové účely velmi vhodné. Nová sada válce může být ale použita také v případě, že došlo k poruše.

Součásti našich sad válců, to jsou ovšem nejen samotné válce motoru, ale také jejich příslušenství, tedy těsnění, kroužky, čepy pístů a další. Velkou výhodou, kterou jako tuner oceníte, je použití takových válců pro scooter bez nutnosti dalších úprav.ery.

přejít do e-shopu pro více informací

Variátory, spojky, převody

Variátor lze považovat za automatickou převodovku. Díky tomuto komponentu můžete učinit svůj skútr rychlejší a výkonnější. Navíc, jízda bude hladší a pohodovější. Nabízíme variátory a spojky pro milovníky tuningu motorek a skútrů, díky kterým bude jízda skutečnou radostí.

V naší nabídce najdete variátory, řemeny, spojky, válečky, řetězové sady, pastorky, řetězy a další příslušenství.

přejít do e-shopu pro více informací

Výfuky

Tuning či prostá výměna výfuku může u skútru znamenat značné zlepšení jízdních vlastností. A samozřejmě také zvuku vašeho miláčka. Zvolte si některý z našich kvalitních výfuků, případně komponenty, které s nimi souvisí.

Pusťte se do zdokonalování skútru, ať už se jedná třeba o klasickou Vespu nebo některý z produktů z Japonska. Kromě tuningových výfuků si zde můžete pořídit také příslušenství a náhradní díly.

přejít do e-shopu pro více informací

Oleje a chemie

Vlastníte skútr nebo menší motocykl? Pak byste měli věnovat dostatek pozornosti oleji a provádět u něj včasnou obměnu. Zabráníte tak poškození motorových částí a jízda bude celkově komfortnější, dokonce se zlepší výkon.

V této sekci najdete oleje různých značení a chemické přípravky pro péči o váš stroj. Nechybí zde chemie do dílny, oleje pro dvoutaktní i čtyřtaktní motory, nebo čisticí přípravky. Mimo běžných olejů ovšem nabízíme také vazelínu a další typy mazání.

přejít do e-shopu pro více informací

Brzdy a komponenty brzd

Potřebujete vyměnit některý z komponentů brzd vašeho skútru? Pak zde najdete vše potřebné. Tato kategorie je zaměřena na brzdové díly, které disponují skvělou kvalitou a zaručí lepší funkčnost brzd. Nabízíme brzdové destičky, pakny, brzdové kotouče i další komponenty pro brzdy.

Pokud se postaráte o opravu brzdového systému včas, budete se na svém stroji cítit bezpečněji, ale i komfortněji.

přejít do e-shopu pro více informaací

Elektrika a zapalování

Pokud sháníte kvalitní elektriku a zapalování pro skútry, rádi vám pomůžeme s výběrem. Jen se porozhlédněte v této sekci našeho e-shopu. Najdete tu spoustu komponentů elektroniky a zapalování skútrů i menších motorek.

S jejich pomocí můžete provést drobnější i náročnější opravy, pokud se na to tedy cítíte. V opačném případě si pouze pořiďte daný náhradní díl a jeho montáž ponechejte na odborníkovi.

Elektronika skútru je sice většinou poněkud méně složitá než u větších motorek, ale ne každý se v ní vyzná.

přejít do e-shopu pro více informací

Řídítka, páčky a zrcátka

Řídítka, páčky a zrcátka na skútry jsou náhradními díly, které je dobré mít po ruce. Neboť by mohla nastat situace, kdy je potřebujete vyměnit.

V této kategorii najdete například brzdové a spojkové páčky, brzdová a plynová lanka, stylová zrcátka a řídítka, nechybí ani takové komponenty, jako koncovky řídítek, či třeba různé části tachometru.

Nabízíme řídítka, páčky a zrcátka na scootery, ale také jejich součásti, bez kterých by neplnili svou funkci na sto procent. To vše za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě.

přejít do e-shopu pro více informací

Rám a podvozek

Doplňky pro podvozek a rám vašeho stroje je přesně tato kategorie našeho eshopu. Najdete tu především zadní tlumiče, ložiska řízení, náhradní díly k přední vidlici a také stojny jak hlavní tak i pohotovostní nebo boční stojany.

přejít do e-shopu pro více informací

Nářadí a příslušenství

V této kategorii našeho eshopu najdete především obecné příslušenství a speciální nářadí, které je sem tam potřeba pokud se občas snažíte něco kutit na svém stroji svépomocí.

Dále tu také najdete věci jakou jsou kufry plexiskla nebo zámky.

přejít do e-shopu pro více informací