Zážitky na doma

Chystáte rodinnou oslavu a chcete si ji zpestřit parádním zážitkem? Nemusíte se ani nikam vypravovat, zážitky přijdou za vámi až domů. Pošleme vám třeba bednu šesti lahví vína a k tomu dodáme výklad profesionálního sommeliéra. Můžete si užít dokonalou domácí degustaci, kdykoli na ní dostanete chuť. Máte chuť si s přáteli trochu zasoutěžit a procvičit mozkové závity, ale jste od sebe zrovna dost daleko? Užijte si Hospodský kvíz přímo u vás doma. Stačí vám k tomu počítač a připojení k internetu. Nečekejte, až se objeví vhodný termín. Zážitky na doma nejsou závislé na místě, nerozhodí je rozmary počasí a jsou tu vždycky, když se to hodí vám. 

Ať už to máte třeba do města daleko, nechce se vám zrovna družit s ostatními, ale parádní zážitek si chcete užít, pro všechny tyhle případy pro vás máme zážitky na doma.

Dovezeme vám třeba bednu piv, co vyhrávají Oscary, přímo k vám domů. Sommeliéra, která vás provede světem vín, vám dodáme až do monitoru. Je jedno, kde zrovna jste, tyhle zážitky přijdou až za vámi. Ujíždíte na sladkém ale nespokojíte se jen tak s obyčejnou kakaovou náhražku? Sáhněte radši po pořádné čokoládě z české čokoládovny Janek.
Nechte si od čokolatiéra vysvětlit, jak poznat pravou kvalitní čokoládu. Jak jednou ochutnáte, už nikdy nebudete chtít jinak. Dovezeme vám parádní zásobu čokolády klidně na celý týden. 🙂

Chtěli jste se naučit připravit kávu jako z kavárny, ale máte to na kurz do Prahy daleko? Vůbec nevadí. My vám dodáme tu nejlepší kávu z české pražírny DOUBLESHOT a navíc dovezeme i kompletní výbavu, se kterou si hravě připravíte tu nejlepší kávu a užijete si pravý domácí cupping. Profesionální baristka vám ve videu všechno vysvětlí a ukáže. Dostanete plnohodnotný kurz a můžete u něj zůstat klidně v pyžamu. 🙂
Degustace na doma (19)


Partnerské semináře na doma (4)


Zážitkové kurzy na doma (5)