Zážitkové pobyty

Hledáte tipy na nezapomenutelnou dovolenou v Česku? Někdy je třeba opustit zaběhnuté koleje a vydat se na zážitkový víkend za relaxací, adrenalinem nebo wellness. Na krásném místě s milou společností přinese zážitkový víkend uvolnění pro tělo i ducha. Krásná místa daleko od vašeho bydliště nebo pracoviště, dobré jídlo, luxusní pokoje a k tomu nějaké ty masáže, relaxační procedury, wellness aktivity nebo třeba jen snídaně do postele. Nechte se celý víkend obsluhovat a hýčkat a oddejte se do péče profesionálů. Wellness víkend pro dva nebo romantika na zámku v zámeckých pokojích je zážitek, který si zasloužíte vy i vaši blízcí.
Wellness víkendy

Každý den do práce, po práci domácnost, děti, spousta dalších povinností, není nad to zpestřit si život nějakým uvolňujícím a uklidňujícím zážitkem, naplněným péčí o své tělo a tím pádem i duši, chvilkou času jen pro sebe. Zkuste dát děti na víkend k babičce a vyrazit si se svou drahou polovičkou na wellness víkend, neboli víkend, na kterém se budete věnovat jen sami sobě, společným zážitkům a odpočinku, tolik zaslouženému.

Relaxační víkend pro dva

Právě společné zážitky totiž nejvíce upevňují vztahy. A pokud si jednou za rok vyrazite na vikend bez dětí, nemějte výčitky, pro děti je totiž největším dárkem a zážitkem, když se jim rodič vrátí odpočatý a nabitý energií, natěšený na další společné chvíle s nimi, které si pak se šťastným srdcem opravdu užívá.

Kde se vzaly Wellnes víkendy?

Jak lze odvodit z anglického slova wellness, které se odvinulo od spojení well-being, je wellness víkend v překladu zážitkový víkend, který má člověka dostat do optimálního tělesného a duševního stavu. Well znamená dobře a wellness víkend vám opravdu dobře udělá. Víkendové zážitkové pobyty poskytnou člověku ideální kombinaci wellness procedur (jako jsou koupele,masáže, sauna…), zdravé stravy a pohybu (plavání a různého cvičení). Tělo i mysl se odreagují a zregenerují a věřte, že pro člověka, který zrovna tohle nutně potřebuje, je to neuvěřitelný zážitek. Může potom znovu nabytý energií naskočit naplno do života, do koloběhu povinností a odpočinutý je brát s radostí a s nadhledem a každou chvíli svého života si užívat.

Relaxační pobyty

V České republice jsou relaxační pobyty stále více oblíbené, převážně u dospělých lidi, kteří pravidelně navštěvují práci a tráví ve stresu velkou část dne. Opravdu se není čemu divit, že po týdenní námaze v práci, večerním starání se o děti, má leckterý rodič potřebu si odpočinout a načerpat nové síly. Nyní máte jedinečnou možnost, jak si od všech negativních věcí odpočinout a se zavřenými oči pročistit hlavu a načerpat nové nápady či myšlenky. Bude vám stačit byť jen víkendový relaxační pobyt a po návratu domů se budete cítit jako znovuzrození. Mezi oblíbená místa na relaxační pobyty patří krásné české hory, hotely u vody nebo špičkové hotely ve městech, které slibují jak odpočinek, tak poznávání krás samotného města. Co může být lepšího než snídaně do postele, dopolední sauna, výborný oběd následovaný odpolední procházkou, zakončený masáží a skvělou večeří s vynikajícím jídlem?

Romantický pobyt

Pozvěte svoji milou polovičku na romantický pobyt ve dvou a upevněte ještě více svůj vztah. Pokud máte děti, můžete je vzít s sebou, nebo nechat u jejich prarodičů. Věřte nám, odpočaté vás vaše děti uvidí raději, než po týdnu vyčerpávající práce a cestování. Každý pár potřebuje i chvilku pro sebe, kterou právě relaxační pobyt může být. Kromě různých odpočinkových procedur (vířivky, sauny, masáže, …) se můžete těšit na bohaté večeře, milou obsluhu a překrásné odpolední procházky a velké sportovní vyžití. Moderně vybavené hotelové pokoje na různých místech Česka pro vás budou ideálním útočištěm při honbě za nalezením ztraceného klidu těla i duše. Po návratu z relaxačního pobytu budete připraveni opět vklouznout do pracovního rytmu a ihned poznáte, že máte síly na rozdávání.

Víkendové pobyty?

Víkendové pobyty jsou vhodným odpočinkem pro ty, kteří přes týden pracují a o víkendu by si rádi odpočinuli a načerpali síly. Vybrat si můžete z mnoha zajímavých hotelů a míst po celé České republice. Vydejte se i vy na romantický nebo sportovní víkend s rodinou nebo milovanou polovičkou. Víkendové pobyty na horách jsou oblíbené především u lyžařů a turistů, wellness hotely ve městech ocení především ti, kteří si rádi zajdou na masáž nebo do sauny. Využijte možnosti alespoň na víkend odjet z města, odpočinout si od pracovních povinností a načerpat jak fyzické, tak i psychické síly.

Na víkend pryč?

Jste unavení z práce a jste na pokraji sil? Možná nastal pravý čas vyrazit mimo město na nějaký víkendový pobyt. Každodenní rutina po nějakém čase dospělého člověka fyzicky i psychicky vyčerpá a bohužel mu vezme jak síly, tak i dobrou náladu a odolnost vůči stresu. Proto je dobré jednou za čas vyrazit pryč, nechat hlavu odpočívat a vychutnat si výborné jídlo, vypnout budík a zajít si na masáž. Odpočinek si zaslouží každý z nás, proto nepodceňujte důležitost pravidelného odpočinku. Mnozí z vás jistě ocení čerstvý vzduch, ve kterém si vychutnáte i krátkou procházku. Víkendové pobyty se dělí mezi relaxační, sportovní, wellness a romantické. Často se jednotlivé typy překrývají a nabízí od každého něco. Relaxační pobyty na víkend ocení hlavně ti, kteří rádi navštěvují sauny, ozdravné koupele, vířivky a masáže. Sportovní pobyty jsou určeny pro milovníky turistiky a zimních sportů. Jestliže máte rádi lyžování nebo jízdu na snowboardu, bude pro vás pobyt kdekoliv na horách skvělým zážitkem. Wellness víkendové pobyty jsou velmi oblíbené u párů, které rády nechávají starat se o sebe. Vychutnáte si zajímavé masáže, mnoho vířivek a odpočinete si po všech stránkách. Pokud byste rádi s přítelem nebo přítelkyní měli chvíli jen a jen pro sebe, vyzkoušejte romantické pobyty na víkend. Pro jednou nechte děti u rodičů a společně si užijte večeři při svíčkách, společnou masáž či hodinu relaxace společně ve vířivce. Nezáleží, zda preferujete odpočinek nebo raději akčněji strávený čas. Variant víkendových pobytů je mnoho a to po celé České republice. Vydejte se do vaší oblíbené lokality, nebo vyzkoušejte něco nové, neobjevené

Wellness pobyty (12) 

Lázeňské pobyty (6) 

Relaxační pobyty (12) 

Romantické pobyty (13) 

Pobyty na zámku (15) 

Pobyty na horách (7)