Poznejte během víkendu to nejlepší z Říma. Památky i moře

Nechte se vést tam, kam se jiní nepodívají

Jedinečný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Říma a zrelaxujete na plážích v Ostii. Proniknete do samotného dějiště gladiátorských her, v muzeích Vatikánu odhalíte kumšt italských umělců a zastavíte se u proslulé fontány di Trevi.

Prožijte s námi prázdniny v Římě

Zážitek jako z filmu, poznejte věčné město a půvab Ostie. Ostia Poklidné městečko bývalo kdysi důležitým přístavem, přes který se provádělo zásobování Říma. Dnes zde najdete malebné uličky s malými obchůdky a příjemnými zákoutími.

Ostia se však také pyšní rozsáhlým archeologickým areálem, ve kterém najdete zrekonstruovaná divadla, chrámy, lázně i původní činžovní domy. Součástí je i muzeum s archeologickými nálezy v podobě soch, mozaik, reliéfů, sarkofág, bronzových či antických předmětů.

Velkým lákadlem je přímořské středisko Lido di Ostia s několikakilometrovou písčitou pláží ležící nejblíže Římu. Cestou za poznáním Říma určitě nesmíte vynechat koupání v moři.

Koupání v Tyrhénském moři se stane příjemným zpestřením. 

Vstupenky do památek bez čekání

Zájem o návštěvnost některých atraktivit v Římě je značný a čekání v hodinových frontách u pokladen není nikterak příjemné. S námi vás nic podobného nepotká a prohlídku si můžete vychutnávat rovnou.

  • Nabízíme vám zajištění lístků předem prostřednictvím naší cestovní kanceláře (nejpozději týden před odjezdem!), což vám umožní okamžitý (přednostní) vstup do vybraných památek.
  • Nemalou úsporu času pak můžete využít pro ničím nerušenou a poklidnou prohlídku.

Cena vstupenky je mírně vyšší než při zakoupení na místě, ale drahocenný čas, který ušetříte, je více než nadstandardním bonusem za několikahodinové čekání ve frontách před památkou.

Pavel Volf, váš průvodce – Itálie je můj osud