Sportovní zážitky

U nás je sport zážitkem. A zážitek sportem. Máme v zásobě adrenalin, dobrodružství, zábavu i relax a je jen na vás, do čeho se pustíte. Budou to bungee skoky, při kterých překonáte sami sebe a porazíte strach z výšek? Nebo se chcete naučit lezeckým dovednostem, ať už na stěně nebo skalách? Možná máte rádi zimu a tím pravým pro vás bude jízda s psím spřežením. Ale třeba to vyhrají vodní zážitky jako flyboarding nebo hoverboard, které posouvají limity toho, co člověk doposud mohl zažít. Ať tak či tak, budete mít na co vzpomínat!

Sportovními zážitky ku zdraví?

Sportovat bychom měli alespoň několikrát týdně, abychom byli zdraví a měli správný životní rytmus. Bohužel kvůli práci často sport ze svého dne vynecháme. Velká část lidí ale na sport a sportovní zážitky nedá dopustit, proto navštěvuje různé kroužky, spolky, týmy či cvičení. Pokud i vy patříte mezi sportující lidi, budou se vám líbit i sportovní zážitky, které vám zprostředkují nevšední sport na vlastní kůži. Proč vám nabízíme právě nestandardní a speciální sporty? Zajít si zaběhat, jezdit na kole či zahrát s kamarády fotbal můžete kdykoliv. Jak často se vám ale poštěstí vyzkoušet horolezectvípotápění nebo skákací boty? Jestliže milujete zkoušení nových aktivit, budete milovat i sportovní zážitky.

Sport a historie

Sport a vše okolo něj patří do života lidí již tisíce let. První Olympijské hry se konaly v Řecku již v roce 776 před našim letopočtem a od té doby se objevila řada dalších zajímavých disciplín. V dnešní době sportují ti nejlepší na Olympijských hrách v desítkách sportů a to se jich velká část vůbec na Olympiádu nedostane. Díky bohaté a široké nabídce sportů si může každý z nás vybrat to, co se mu nejvíce líbí a co mu je nejvíce sympatické.

Sportovní zážitky do každé rodiny

My vám nabízíme zážitky, na které nikdy nezapomenete. Mezi ty nejoblíbenější patří – potápěčem na zkoušku, kde si vyzkoušíte potápění s profesionály. Poznáte, jak vlastně potápění v hlubší vodě funguje, a vše si na vlastní kůži vyzkoušíte. Milovníkům zimních sportů doporučujeme snowkiting, skvělý adrenalinový sport v hromadě sněhu. Vyzkoušet si můžete také horolezectví, ať už na obrovské lezecké stěně nebo na opravdových skalách. Vychutnejte si pořádnou dávku adrenalinu a poznejte své možnosti.


🙂