Povolání na zkoušku

V dětství chtěla většina z nás být kosmonautem, herečkou, doktorkou nebo strojvůdcem. Životní osudy nás nakonec přivedly ke zcela jinému povolání, ale jsou chvíle, kdy bychom to své nejraději pověsili na hřebík, a ke svému snu se vrátili. Máte-li chuť alespoň na krátký čas nahlédnout pod pokličku jiného povolání, něco se naučit, něco si zkusit a prožít den zcela jinak, stačí si vybrat. Třeba jsme se trefili do vašeho dětského snu.

I známé osobnosti někdy zatouží dělat něco pro ně zcela nového a netradičního. Jakub Kohák se stal Ošetřovatelem v ZOO. Módního návrháře Osmani Laffitu jsme poslali na kurz Kovářem na zkoušku. A Marka Vašuta jsme vynesli do oblak, když si zkoušel jaké to je být Pilotem balónu

Povolání na zkoušku

Na dětství je krásné, že si každý z nás mohl vysnít to, čím by chtěl být. Přestože jsou cesty boží nevyzpytatelné a ve většině případů vše dopadlo úplně jinak, jsou vzpomínky na sny z mládí krásné. Určitě se vás i ve škole často ptali, čím chcete být nebo čím jste být chtěli. Díky jedinečným zážitkům ale můžete změnit přítomnost a vyzkoušet si vaše vysněné zaměstnání. Povolání na zkoušku vám umožní nahlédnout do běžného dne člena jednotky rychlého nasazení, pilota vrtulníku, modelky nebo zpěváka. Není nic krásnějšího, než si po letech splnit sen alespoň v této podobě.

Čím jste chtěli být vy?

Mladá děvčata v mládí chtěla být nejčastěji zpěvačkami nebo modelkami. Vypracovat se na populární zpěvačku je velmi těžké, ale vlastní CD můžete nyní natočit i vy! Nedostali jste nikdy šanci ukázat své pěvecké dovednosti naplno? Nyní se můžete ukázat a nahrát vlastní písně. Stává se vám, že jste ve svých oblíbených filmech nebo seriálech nespokojení nebo naopak velmi spokojení s dabingem? Co vlastně tato práce obnáší a jak je náročná? I to si můžete vyzkoušet v rámci zážitků dabing na zkoušku. Jestli jste jako mladý kluk chtěl být pilotem, není nic jednoduššího, než si to zkusit alespoň jednou a zkusit v leteckém simulátoru odřídit celý let včetně přistání. Vyzkoušejte si věrohodný letecký simulátor, na kterém trénují také budoucí piloti. Milovníci zvířat si mohou v rámci zážitků vychutnat den ošetřovatele v ZOO. Poznejte pro mnohé jedinečnou práci ošetřovatele, který se stará o divoká zvířata.


🙂