Automobilové zážitky

Zažijte naprosto parádní jízdu ve Ferrari. Nebo svištěte neuvěřitelnou rychlostí v závodní Formuli nebo v Ariel Atomu. Dobrodružství na vás čeká při řízení vojenského Humvee a Hummeru H2. A adrenalin spolehlivě vyplavíte i při jízdě v Tesle X.
A skoro jako závodníci v Le Mans můžete zažít jaké to je, když proti sobě stojí Ford Shellby Mustang vs. Ferrari.

Splňte si svůj automobilový zážitek, ať už je jakýkoli. 

Hummer vs Obrněný transportér

V dnešní době má auto skoro každý, ale i přesto jsou automobilové zážitky jedny z nejoblíbenějších dárků. Ptáte se proč? Lidé pravidelně jezdí v osobních automobilech a v naprosté většině jezdí podobné trasy, které se stávají stereotypní a nudné. Jízda ve vojenském Hummeru nebo řízení obrněného transportéru je pro každého výjimečným zážitkem, který opravdu stojí za to. Nyní i vy můžete vyzkoušet jízdu v takových autech, ke kterým byste se nikdy jindy neměli šanci dostat. Auta jako terénní Jeep Grand Cherokee,  Porsche 911 nebo třeba Lamborghini jsou snem mnoha mužů a možná i ten váš by dal za jízdu v naleštěném bouráku cokoliv. 

Jízda na autodromu

Jízda na okruhu v super autě jako je třeba Subaru nebo Mitsubishi je pro někoho jako sen. Darujte adrenalin a dopřejte svým blízkým pocit z rychlé jízdy. A pokud zrovna netoužíte po zážitkové jízdě na autodromu, co takhle bezpečná jízda i během nepříznivého počasí? Ve škole smyku zlepšíte své řidičské schopnosti ve svém vlastním voze. Vyzkoušíte si, jak reagujete, když se vaše auto vymkne kontrole. Zkušenost k nezaplacení a jistá dávka adrenalinu zajištěna.

Škola smyku nebo rallye

Již od roku 1962 existuje světoznámá značka Lamborghini, pro kterou pracovala řada úspěšných designérů. Od svého počátku si tato luxusní značka drží jasný a nezaměnitelný design aut, které si nemůže jen tak někdo dovolit. S námi se ale může každý v super rychlém Lamborghini Gallardo projet a vychutnat si 520 koní, které má auto pod kapotou. Pokud máte rádi nejen rychlá auta, ale také máte skvělé jezdecké dovednosti, můžete své umění za volantem vyzkoušet při zážitku Rallye na vlastní kůži nebo při jízdě na čtyřkolce. Naopak ti, kteří mají rádi za volantem bezpečí a jistotu, by neměli zapomenout na školu smyku, která je naučí správným reakcím v případě smyku auta.


🙂